• BIST 1.387
 • Altın 453,778
 • Dolar 7,9130
 • Euro 9,6162
 • Adana 1 °C
 • Ankara 3 °C
 • Amasya 3 °C
 • Antalya 9 °C
 • Bolu 3 °C
 • Çorum 0 °C
 • Diyarbakır -5 °C
 • Giresun 7 °C
 • İstanbul 9 °C
 • Kastamonu 1 °C

Bayburt İl Özel İdare:1 Fenerbahçe: 3 Geniş Maç Özeti

Bayburt İl Özel İdare:1 Fenerbahçe: 3 Geniş Maç Özeti
Bayburt İl Özel İdare Fenerbahçe maçı özeti golleri izle, bayburt il özel idare fenerbahçe maçı özeti...

Bayburt İl Özel İdare: 1-3 Fenerbahçe

Bayburt İl Özel İdare Fenerbahçe maçı özeti golleri izle, bayburt il özel idare fenerbahçe maçı özeti


 

77.Dakika: Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Alper, Yunus'tan sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
76.Dakika: Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Alper, Yunus'tan sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
75.Dakika: Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunma topu karşıladı. Ardından sağ kanatta topu alan Diego, rakibinden sıyrılıp ortasını yaptı ama savunma yine topu karşıladı.
 
74.Dakika: Sarı lacivertller, rakip yarı alanın ortalarından serbest vuruş kullandı. Diego'nun ceza alanına ortasında Coşkun top kornere gönderdi.
 
73.Dakika: Gelişen Fenerbahçe atağında rakip ceza alanı dışında ön bölümde Selçuk'un sağ çaprazdan ceza alanına koşu yapan Ramazan'a pasında araya savunma girdi.
 
72.Dakika: Sarı lacivertliler, artık daha çok kontrollü bir oyunu tercih etmeye başladı.
 
71.Dakika: Bayburt'ta ise Süleyman Altuntaş'ın yerine İbrahim Halil Yaşar oyunda.
 
70.Dakika: Fenerbahçe'de Pierre Webo'nun yerine Aziz Ceylan oyunda.
 
69.Dakika:Bu kez sağ kanattan gelişen Bayburt atağında Erçin'in ceza alanına yerden ortasında top kaleci Mert'te kaldı.
 
68.Dakika: Sol kanattan gelişen Bayburt atağında Hüseyin ceza alanı içinden kaleye şutunu çekti ama top kaleci Mert'te kaldı.
 
67.Dakika: Bu kez Fenerbahçe yarı alanında bir ikili mücadele yaşandı ve Orçun, Kadlec'e faul yaptı.
 
66.Dakika: Bir başka Fenerbahçe atağında Diego, rakip yarı alanın ortalarında rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
65.Dakika: Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Hasan Ali'nin ceza alanına ortasında top herkesi aştı ve topu sağ kanatta Ramazan kontrol edip, rakibinden sıyrılıp ceza alanına girdi ve pasını Diego'ya verdi. Diego şut açısı aradı ama bulamayınca Mehmet'e pasını verdi ve Mehmet, sağ çaprazdan kaleye sert şutunda top sağ direğin hemen yanından ağlara gitti.
 
65.Dakika: GOL!  [Resim]  Mehmet Topuz
 
64.Dakika: Gelişen Fenerbahçe atağında Uygar'ın ceza alanı dışından kaleye etkili şutunda top üstten dışarıya gitti.
 
63.Dakika: Fenerbahçe, rakip ceza alanına yakın bir noktadan sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Hasan Ali'nin ortasında savunmada Coşkun topu karşıladı.
 
62.Dakika: Bayburt'da Kazım Şeker'in yerine Hakkı Helvacı oyunda.
 
61.Dakika: Sol kanattan hızlı gelişen Fenerbahçe atağında Alper topu hızla ceza alanına kadar taşıdı ve ardından ceza yayı yakınlarında topla buluşan Ramazan'ın kaleye vuruşunda top direğin hemen yanından dışarıya gitti.
 
60.Dakika: Bu kez gelişen Bayburt atağında İbrahim'in sağ kanattan son çizgi yakınlarından ceza alanına ortasında Bekir topu karşıladı.
 
59.Dakika: Gelişen Fenerbahçe atağında rakip yarı alanın ortalarında topla buluşan Selçuk'un sağ kanattan bindirme yapan Ramazan'a pasında Ramazan topa yetişemedi.
 
58.Dakika: Topla oynama oranlarında Fenerbahçe'nin %58'e %42 üstünlüğü bulunuyor.
 
57.Dakika: Sarı lacivertli oyuncular kendi yarı alanlarında pas yapıyor.
 
56.Dakika: 6500 kişi kapasiteli Bayburt Genç Osman Stadı tıklım tıklım dolu. Bayburt bugün tarihi bir gün yaşıyor.
 
55.Dakika: Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Diego'nun ceza alanına ortasında Webo'dan önce savunma topu karşıladı.
 
54.Dakika: Fenerbahçe'de hakemle girdiği diyalogdan sonra Diego sarı kart gördü.
 
52.Dakika: Diego, bir sakatlık geçirdi ve şu an tedavisi için oyun alanının kenarına gidiyor.
 
51.Dakika: Yine sol kanattan gelişen Bayburt atağında Süleyman savunma arkasına güzel sarktı ama ofsayt bayrağı kalktı.
 
50.Dakika: Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Erçin'in ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.
 
49.Dakika: Sol kanattan gelişen Bayburt atağında ceza alanına koşu yapan Gökhan, Bekir'den sıyrılıp ceza alanına girmek istedi ama Bekir'e çarpan top kornere gitti.
 
48.Dakika: Gelişen Fenerbahçe atağında sağ kanatta topla buluşan Mehmet Topuz'un ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.
 
47.Dakika: Bayburt yarı alanının ilk metrelerinde Alper, Ahmet'in müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
46.Dakika: Fenerbahçe'de Egemen Korkmaz ve Savaş Polat oyundan çıkarken Bekir İrtegün ve Ramazan Civelek oyunda.
 
46.Dakika: Karşılaşmanın ikinci yarısı Bayburtlu oyuncuların vuruşuyla başladı.
 
İlk yarıda son düdük çaldı ve ilk yarı sona erdi.
 
45.Dakika: Kullanılan penaltı vuruşunda Kazım, topu kalenin tam ortasına gönderdi ve top ağlarla buluştu.
 
45.Dakika: GOL!  [Resim]  Kazım! 
 
44.Dakika: PENALTI! Bayburt bir penaltı daha kullanacak. Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Kadlec topa eliyle müdahale etti ve karar penaltı.

43.Dakika: Gelişen Bayburt atağında Kazım'ın ceza alanının ilk metresinden kaleye şutunda top savunmaya çarpıp kornere gitti.
 
42.Dakika: Fenerbahçe yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Mehmet Topuz, rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
41.Dakika: Bayburt maçın en net pozisyonuna girdi. Sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada Mehmet Topuz topu ıskaladı ve boş durumda olan Gökhan'ın yakın mesafeden vuruşunda top üstten dışarıya gitti.
 
40.Dakika: Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunma topu karşıladı.
 
39.Dakika: Bayburt gole çok yaklaştı. Gelişen Bayburt atağında Orçun'un karşı karşıya pozisyonda vuruşunu son anda Mert kornere çeldi.
 
38.Dakika: Sol kanattan etkili gelişen Fenerbahçe atağında Hasan Ali, rakibinden çok iyi sıyrılıp ceza alanına ortasını yaptı ama Diego ceza alanı içinde savunmadan sıyrılamadı.
 
37.Dakika: Bu kez gelişen Bayburt atağında topla buluşan Erçin'in ceza alanına sert ortasında savunma topu uzaklaştırdı.
 
36.Dakika: Fenerbahçe'nin son dakikalarda baskısı iyice artmaya başladı.
 
35.Dakika: Sarı lacivertliler sol kanattan serbest vuruş kullandı. Alper'in ceza alanına ortasında oluşan karambolde savunma topu uzaklaştırdı.
 
34.Dakika: Orta alanda topla buluşan Selçuk'un savunma arkasına sarkan Alper'a ara pasında kalesini zamanında terk eden Selçuk Aslan ceza yayında topa müdahale etti ama sağ çapraza giden topa Webo ceza alanı dışından vuruşunu yaptı ve üst direğe çarpan top ağlarla buluştu.
 
34.Dakika: GOL!  [Resim]  Pierre Webo 
 
29.Dakika: Sağ kanattan etkili gelişen Bayburt atağında Erçin, ceza alanına girmek üzereyken Hasan Ali'nin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Hasan Ali Kaldırım sarı kart gördü.
 
28.Dakika: Kazım, kullandığı penaltı vuruşunda top sol köşeye gönderdi ama Mert köşeyi doğru tahmin etti ve topu kurtardı.
 
27.Dakika: Bayburt'ta penaltıyı kaptan Kazım Şeker kullanacak.
 
26.Dakika: PENALTI! Bayburt, penaltı kullanacak. Sol kanattan ceza alanına yapılan ortada kafa topu mücadelesinde Egemen, rakibine dengesiz bir müdahalede bulundu ve karar penaltı.
 
25.Dakika: Bu kez gelişen Fenerbahçe atağında sağ kanatta topla buluşan Savaş'ın ceza alanına ortasında herkesi aşan top oyun alanını terk etti.
 
24.Dakika: Bayburt gole yine çok yaklaştı. Ceza alanına gönderilen uzun topta Orçun kaleci Mert ile karşı karşıya pozisyonda vuruşunu yaptı ama Mert'i geçen topa Selçuk müdahale etti.
 
23.Dakika: Sol kanattan çok etkili gelişen Bayburt atağında İbrahim'in ceza alanına ortasında Orçun'un kafa vuruşunda top kaleci Mert'te kaldı.
 
22.Dakika: Ev sahibi ekip bu kez sağ kanattan geldi ama Gökhan kaleyeşut çekme açısını bulmuşken şutunu çekmedi ve ardından oyunu açmak isteyince savunma araya girdi.
 
21.Dakika: Bayburt sol kanattan çok etkili geldi. Ceza alanına sokulan Süleyman'a atılan yüksek topu Süleyman ceza alanına çeviremedi.
 
20.Dakika: Sağ kanattan gelişen Bayburt atağında Kazım, iki rakibinin arasından sıyrılıp ceza alanına hareketlendi ama ceza alanı içinde Uygar'dan sıyrılamadı.
 
19.Dakika: Orta alanda gerçekleşen kafa topu mücadelesinde Ahmet'in müdahalesiyle yerde kalan Mehmet Topuz bir sakatlık geçirdi ama önemli bir durumu yok ve oyuna devam edecek.
 
18.Dakika: Sarı lacivertliler rakip yarı alanda baskı yapıyor...

10.Dakika: Paslaşılarak kullanılan serbest vuruşun ardından topla buluşan Süleyman'ın ceza alanın ortasında savunma topu karşıladı.
 
9.Dakika: Sol kanattan çok etkili gelişen Bayburt atağında Gökhan, Selçuk'un sert müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Selçuk Şahin sarı kart gördü.
 
8.Dakika: Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Savaş, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
7.Dakika: Gelişen Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz, sağ kanattan son çizgi yakınlarına kadar gidip ceza alanına yerden ortasında savunma topu karşıladı.
 
6.Dakika: Kullanılan serbest vuruşta Kazım'ın ceza alanına etkili ortasında Erçin'nden önce son anda savunma topu karşıladı.
 
5.Dakika: Fenerbahçe yarı alanının ortalarında gerçekleşen top kapma mücadelesinde Diego, Kazım'a faul yaptı.
 
4.Dakika: Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda Kazım'ın ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.
 
3.Dakika: Sağ kanattan gelişen Bayburt atağında Erçin'in ceza alanına ortasında Hasan Ali'ye çarpan top kornere gitti.
 
2.Dakika:Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Alper topu hızla ceza alanına taşıyıp yerden pasını Webo'ya verdi ve Webo'da sağ köşeye düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi.
 
2.Dakika: GOL! Pierre Webo 
 
1.Dakika: Mücadele Fenerbahçeli oyuncuların vuruşuyla başladı...
 
Bayburt Genç Osman Stadı'nda İstiklal Marşı'mız...
 
Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe, Spor Toto 3. Lig takımı Bayburt İl Özel İdare'ye konuk oluyor. İşte Bayburt İl Özel İdare Fenerbahçe maçının tüm bilgileri...
 
Stat: Genç Osman
Saat: 13.30
Yayın: A Haber
Hakem: Serkan Tokat
 
İşte 11'ler:

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE: Selçuk, Erçin, Süleyman, Coşkun, Yunus Emre, Ahmet Kaan, Gökhan, Hüseyin Emre, Orçun, Kazım, İbrahim

FENERBAHÇE: Mert, Savaş, Egemen, Kadlec, Hasan Ali, Selçuk, Uygar, Mehmet Topuz, Diego, Alper, Webo

 
İSMAİL KARTAL GENÇLERE YER VERECEK

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu ikinci hafta maçında deplasmanda Spor Toto 3. Lig takımlarından Bayburt Grup Özel İdare ile karşılaşacak Fenerbahçe'de, yine yedekler ve genç oyuncular şans bulacak. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, kupada ilk maçta Kayserispor maçında olduğu gibi ligde forma giyemeyen oyuncularla ve gençlere yer verecek. 
Kayserispor maçında genç oyunculardan Uygur Mert Zeybek, Muhammed Akarslan, Caner Koca ve Savaş Polat ilk 11'de forma giymiş, Hakan Çinemre ve Ramazan Civelek de ikinci yarıda oyuna girmişti.
 
F.BAHÇE DOLU TRİBÜNLER ÖNÜNDE
Ziraat Türkiye Kupası E Grubu'nda yapılacak Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü-Fenerbahçe maçının biletlerinin büyük bölümünün satıldığı bildirildi.
 
Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe, Spor Toto 3. Lig takımı Bayburt İl Özel İdare'ye konuk oluyor.


10.Dakika: Paslaşılarak kullanılan serbest vuruşun ardından topla buluşan Süleyman'ın ceza alanın ortasında savunma topu karşıladı.
 
9.Dakika: Sol kanattan çok etkili gelişen Bayburt atağında Gökhan, Selçuk'un sert müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Selçuk Şahin sarı kart gördü.
 
8.Dakika: Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Savaş, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
7.Dakika: Gelişen Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz, sağ kanattan son çizgi yakınlarına kadar gidip ceza alanına yerden ortasında savunma topu karşıladı.
 
6.Dakika: Kullanılan serbest vuruşta Kazım'ın ceza alanına etkili ortasında Erçin'nden önce son anda savunma topu karşıladı.
 
5.Dakika: Fenerbahçe yarı alanının ortalarında gerçekleşen top kapma mücadelesinde Diego, Kazım'a faul yaptı.
 
4.Dakika: Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda Kazım'ın ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.
 
3.Dakika: Sağ kanattan gelişen Bayburt atağında Erçin'in ceza alanına ortasında Hasan Ali'ye çarpan top kornere gitti.
 
2.Dakika:Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Alper topu hızla ceza alanına taşıyıp yerden pasını Webo'ya verdi ve Webo'da sağ köşeye düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi.
 
2.Dakika: GOL!  [Resim]  Pierre Webo 
 
1.Dakika: Mücadele Fenerbahçeli oyuncuların vuruşuyla başladı...
 
Bayburt Genç Osman Stadı'nda İstiklal Marşı'mız...
 
Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe, Spor Toto 3. Lig takımı Bayburt İl Özel İdare'ye konuk oluyor. İşte Bayburt İl Özel İdare Fenerbahçe maçının tüm bilgileri...
 
Stat: Genç Osman
Saat: 13.30
Yayın: A Haber
Hakem: Serkan Tokat
 
İşte 11'ler:

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE: Selçuk, Erçin, Süleyman, Coşkun, Yunus Emre, Ahmet Kaan, Gökhan, Hüseyin Emre, Orçun, Kazım, İbrahim

FENERBAHÇE: Mert, Savaş, Egemen, Kadlec, Hasan Ali, Selçuk, Uygar, Mehmet Topuz, Diego, Alper, Webo

 
İSMAİL KARTAL GENÇLERE YER VERECEK

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu ikinci hafta maçında deplasmanda Spor Toto 3. Lig takımlarından Bayburt Grup Özel İdare ile karşılaşacak Fenerbahçe'de, yine yedekler ve genç oyuncular şans bulacak. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, kupada ilk maçta Kayserispor maçında olduğu gibi ligde forma giyemeyen oyuncularla ve gençlere yer verecek. 
Kayserispor maçında genç oyunculardan Uygur Mert Zeybek, Muhammed Akarslan, Caner Koca ve Savaş Polat ilk 11'de forma giymiş, Hakan Çinemre ve Ramazan Civelek de ikinci yarıda oyuna girmişti.
 
F.BAHÇE DOLU TRİBÜNLER ÖNÜNDE
Ziraat Türkiye Kupası E Grubu'nda yapılacak Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü-Fenerbahçe maçının biletlerinin büyük bölümünün satıldığı bildirildi.
 
Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe, Spor Toto 3. Lig takımı Bayburt İl Özel İdare'ye konuk oluyor.

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Burada yapılan yorumlar, yorum yapan kişilerin kendi görüşleridir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Haberler Webte | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim