• BIST 5.026,83
 • Altın 1116.872
 • Dolar 18.8571
 • Euro 20.1677
 • Adana 7 °C
 • Ankara 3 °C
 • Amasya 7 °C
 • Antalya 6 °C
 • Bolu 4 °C
 • Çorum 6 °C
 • Diyarbakır 0 °C
 • Giresun 11 °C
 • İstanbul 10 °C
 • Kastamonu 8 °C

Trabzonspor & Gençlerbirliği Geniş Maç Özeti

Trabzonspor & Gençlerbirliği Geniş Maç Özeti
Trabzonspor Gençlerbirliği maçı geniş özeti gollerini aşağıda bulabilirsiniz..

Trabzonspor: 4-1 :Gençlerbirliği

Ersun Yanal'ın Trabzonspor'unu birisi durdursun! Teknik Direktörlüğe Ersun Yanal'ın gelmesiyle Trabzsonspor adeta uçuşa geçti.  

90.Dakika : Maçın sonuna 3 dakika ilave edildi.
 
88.Dakika : Bir başka Trabzonspor atağında Serdar'ın ceza alanında Serdar'ın karşı karşıya pozisyonda vuruşu yandan dışarıya gitti.
 
86.Dakika : Sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Yusuf'un ceza alanına ortasında top kaleci Dahlin'de kaldı.
 
85.Dakika : Gelişen Gençlerbirliği atağında İrfan Can, rakip yarı alanın ortalarında Papadopoulos'un müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Papadopoulos sarı kart gördü.
 
83.Dakika : Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Özer, Taylan'a faul yaptı.
 
81.Dakika : Sol kanattan etkili gelişen Trabzonspor atağında Yusuf, rakibini geçip ceza alanına girdi ve kale sahasına sert bir top gönderdi ama Yatabare'den önce savunma topu uzaklaştırdı.
 
79.Dakika : Gelişen Gençlerbirliği atağında Antal'ın ceza alanı dışından şutunda top üstten dışarıya gitti.
 
78.Dakika : Trabzonspor'da Oscar Cardozo'nun yerine Fatih Atik oyunda.
 
76.Dakika : Trabzonspor'da Serdar Gürler, rakip yarı alanda Hakan'a yaptığı sert faulden sonra sarı kart gördü.
 
73.Dakika : Trabzonspor'da Özer topu kaptırdı ve Gençlerbirliği ani bir atak geliştirdi. İrfan ceza alanı içi sağ çaprazından Mervan'e yüksek bir top gönderdi ve Mervan topa gelişine vurarak topu ağlarla buluşturdu.
 
73.Dakika : GOL! Mervan Çelik
 
70.Dakika : Bir başka Trabzonspor atağında oyuna yeni giren Yatabare'nin kaleye etkili şutunda top dışarıya gitti.
 
69.Dakika : Trabzonspor'da Carl Medjani'nin yerine Mustapha Yatabare oyunda.
 
67.Dakika : Paraguaylı yıldız Oscar Carodoz hat-trick yaparken 3. golü gerçekten izlenmeye değerdi.
 
66.Dakika : Gelişen Trabzonspor kontra atağında Sefa'nın pasında ceza alanı dışı sol çaprazında topla buluşan Cardozo, mükemmel bir aşırtma golüyle topu ağlara gönderdi.Gelişen Trabzonspor kontra atağında Sefa'nın pasında ceza alanı dışı sol çaprazında topla buluşan Cardozo, mükemmel bir aşırtma golüyle topu ağlara gönderdi.
 
66.Dakika : GOL! Oscar Cardozo
 
63.Dakika : Trabzonspor gole çok yaklaştı. Bosingwa, sağ kanattan orta yapmak yerine topu kaleye gönderdi ama Dahlin son anda kornere çeldi.
 
60.Dakika : Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Sefa topu uzaklaştıran isim oldu.
 
59.Dakika : Bu arada düdükten sonra topa vuran Mervan Çelik sarı kart gördü.
 
57.Dakika : Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Mervan, Bosingwa'dan sıyrılıp ceza alanına girmek isterken rakibine faul yaptı.
 
54.Dakika : Etkili gelişen Gençlerbirliği atağında ceza alanı içi sol çaprazında Mervan topu kaleye gönderdi ama top Fatih'te kaldı.

53.Dakika : Trabzonspor'da Musa Nizam'ın yerine Serdar Gürler oyunda.
 
52.Dakika : Gelişen Trabzonspor atağında ceza alanı dışında topla buluşan Mehmet'in kaleye sert şutunda top üstten dışarıya gitti.
 
50.Dakika : Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Hakan, son çizgiye kadar indi ama rakibinden sıyrılmak isterken faul yaptı.
 
48.Dakika : Gelişen Gençlerbirliği atağında Özgür'ün ceza alanına koşu yapan Gosso'ya ara pasında araya savunma girdi
 
47.Dakika : Gençlerbirliği'nde Uğur Çiftçi'nin yerine Hikmet Balioğlu oyunda.
 
46.Dakika : Mücadelenin ikinci yarısı Gençlerbirliğili oyuncuların vuruşuyla başladı.Ersun Yanal'ın Trabzonspor'u resmen coştu. Trabzonspor Gençlerbirliği'ni ilk yarıda ezdi geçti.. 

D.A   İlk yarı sona erdi. Trabzonspor ilk yarıyı 3-0 önde kapattı.
 
45.Dakika : İlk yarının sonuna 2 dakika ilave edildi
 
45.Dakika : Bu arada iki takım oyuncuları arasında bir gerginlik yaşandı ve Ahmet Çalık sarı kart gördü.
 
44.Dakika : Kullanılan serbest vuruşta ceza alanına yapılan ortada savunma topu kornere gönderdi.
 
42.Dakika : Bir başka Trabzonspor atağında sağ kanattan ileriye hareketlenen Bosingwa'ya arkadan faul yapan Uğur Çiftçi sarı kart gördü.
 
41.Dakika : Bordo mavililer oldukça etkili oldukları mücadelede 40 dakikada rakip filelere tam 3 gol birden attı.
 
40.Dakika : Trabzonspor çok ani bir kontra atağa çıktı. Sefa, topu rakip ceza alanına kadar taşıyıp pasını sağ çağrazdaki Cardozo'ya verdi. Cardozo topu kontrol edip sol ayağıyla sol köşeye düzgün bir plase vuruş yaptı ve topu ağlara gönderdi.
 
40.Dakika : GOL! Oscar Cardozo
 
39.Dakika : Yine sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Musa, rakibinden sıyrılıp pasını Yusuf'a verdi ama Yusuf'un ortasında top Dahlin'de kaldı.
 
37.Dakika : Trabzonsporlu oyuncular rakibi karşısındaki etkili oyununu sürdürüyor.
 
36.Dakika : Bordo mavililer, yine sol kanattan geldi. Musa'nın ceza alanına ortasında herkesi aşan top doğrudan oyun alanını terk etti.
 
35.Dakika : Bu kez gelişen Trabzonspor atağında Sefa'nın pasında sağ kanatta topla buluşan Bosingwa'nın ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.
 
34.Dakika : Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında ceza alanına yapılan ortada Özgür'ün kafa vuruşunda top yandan dışarıya gitti
 
32.Dakika : Sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Yusuf'un ceza alanı yakınlarından ceza alanına ortasında savunmanın müdahalesiyle top kornere gitti.
 
31.Dakika : Bordo mavili ekip rakip ceza alanına yakın bir noktadan sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Yusuf'ın yakın direğe yerden gönderdiği topta Özer topu kontrol etmeden direk dibinden düzgün bir vuruşla ağlara gönderdi.
 
31.Dakika : GOL! Özer Hurmacı
 
29.Dakika : Gelişen Trabzonspor atağında sol kanatta topla buluşan Mehmet, Gosso'nun müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
28.Dakika : Son bölümde tempo biraz düşmeye başladı. Trabzonspor özellikle golden sonra biraz daha kontrollü oynamaya başladı.
 
27.Dakika : Gençlerbirliği'nde sakatlık geçiren Guido Koçer'in yerine Liviu Antal oyunda.
 
26.Dakika : Bu kez gelişen Trabzonspor atağında savunma arkasına koşu yapan Yusuf'a atılan pasta Yusuf ceza alanı dışından aşırtma bir vuruş denedi ama çok kötü bir deneme oldu.
 
25.Dakika : Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunmaya yardıma gelen Cardozo topu uzaklaştırdı.
 
23.Dakika : Kullanılan serbest vuruşta Tomic'in doğrudan kaleye göndermek istediği top barajdan sekip kornere gitti.
 
22.Dakika : Carl Medjani sarı kart gördü.
 
21.Dakika : Bir başka Gençlerbirliği atağında Guido, sol çaprazdan hızla ceza alanına hareketlendi ama Medjani'nin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş
 
20.Dakika : Gelişen Gençlerbirliği atağında sol kanatta topla buluşan Mervan, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
19.Dakika : Trabzonsporlu oyuncular top rakipteyken hemen baskıya başlıyor.
 
17.Dakika : Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Özgür, Özer'e sert bir faul yaptı ve karar serbest vuruş.
 
16.Dakika : Yine etkili gelişen Gençlerbirliği atağında Guido'nun ceza alanına ortasında Mervan'dan önce son anda savunma topu uzaklaştırdı.
 
14.Dakika : Etkili gelişen Gençlerbirliği atağında Guido'nun pasında ceza alanı içi sağ çaprazında topla buluşan Tomic'in sert şutunu Fatih kornere çeldi
 
12.Dakika : Kullanılan serbest vuruşta Hakan'ın ceza alanına koşu yapan Gosso'ya pasında top kaleci Fatih'te kaldı.
 
11.Dakika : Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Gosso yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
10.Dakika : Trabzonspor gole yine çok yaklaştı. Ceza alanı içinde topla buluşan Cardozo, ilk pozisyonda vurmak yerine daha uygun bir açı aradı ama o sırada savunma önünü kapattı ve Cardozo pozisyondan yararlanamadı.
 
8.Dakika : Sol kanattan gelişen atakta ceza alanına yerden yapılan ortada savunmanın büyük hatasında önünde kalan topu kontrol eden Cardozo, düzgün ve sert bir vuruşla topu ağlara gönderdi
 
8.Dakika : GOL! Oscar Cardozo
 
7.Dakika : Yine sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Mehmet, ceza alanına oldukça yakın bir noktada Gosso'nun müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
6.Dakika : Bu kez gelişen Trabzonspor atağında Cardozo'nun pasında sol kanatta topla buluşan Musa'nın ceza alanına ortasında savunma topa ayak koydu.
 
4.Dakika : Kullanılan serbest vuruşta Tomic'in ceza alanına ortasında bir karambol oluştu ve o karambolün içinden kaleye gönderilen top Fatih'te kaldı.
 
3.Dakika : Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Guido, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
1.Dakika : Mücadele Trabzonsporlu oyuncuların vuruşuyla başladı...
 
Trabzonspor Spor Toto Süper Lig'in 11.haftasında Ankara temsilcisi Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek.

Avni Aker Stadı'nda oynanacak mücadele saat 20:30'da başlayacak.
 
Trabzonspor'un 11'i: Fatih, Bosingwa, Belkalem, Papadopoulos, Musa, Medjani, Sefa, Mehmet, Özer, Yusuf, Cardozo Yedekler: İbrahim, Aykut, Soner, Waris, Fatih, Serdar, Yatabare 

Gençlerbirliği'nin 11'i: Dahlin, Hakan, Ahmet, Tosic, Uğur, Gosso, Özgür, Guido Koçer, İrfan, Tomic, Mervan

Vahid Halilhodzic'in sözleşmesinin feshedilmesinin ardından Yardımcı Antrenör Jacques Bonnavay yönetiminde ligde Torku Konyaspor'u 3-2, yeni Teknik Direktörü Ersun Yanal ile deplasmanda Galatasaray'ı 3-0, Metalist Kharkiv'i ise sahasında 3-1 mağlup eden bordo-mavililer, Gençlerbirliği'ni de yenmesi halinde ligde art arda bu sezon ilk kez 4 resmi maçtan galibiyetle ayrılma başarısı gösterecek.

Son 3 maçta 3'er gollü galibiyetlerle sahalardan ayrılan Karadeniz ekibi, rakip fileleri 9 kez havalandırırken kalesinde ise 3 gol gördü.


Yanal ile ligde Galatasaray karşısında kazanarak 945 gün sonra "Üç Büyükler" karşısında galibiyet özlemine son veren, UEFA Avrupa Ligi'nde de Metalist Kharkiv'i mağlup edip ikinci tura yükselmeyi garantileyen bordo-mavililer, zirve yarışında Gençlerbirliği karşısında puan kaybetmek istemiyor.
 
Trabzonspor Spor Toto Süper Lig'in 11.haftasında Ankara temsilcisi Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek.

Kaynak: haberay
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Burada yapılan yorumlar, yorum yapan kişilerin kendi görüşleridir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Haberler Webte | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim